KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12872135
nr 1287 2135
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Blomster. Signerad, numrerad 19/30. Motivet: 17x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:06:52
100 kr
200 kr
400 kr
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman